Інші види спорту

11.05.2024

ЗБІРНА УКРАЇНИ ЗІ СОККИ ВИБУВАЄ З ЄВРО ПІСЛЯ МІНІМАЛЬНОЇ ПОРАЗКИ У ПЛЕЙ-ОФ ВІД НІМЕЧЧИНИ

Збірна України вибула з дебютного чемпіонату Європи із сокки. На старті плей-оф "синьо-жовті" мінімально поступилися Німеччині - 0:1.

З трьома перемогами та нічиєю Україна виграла свою групу континентальної першості. Німеччина натомість стала третьою в групі, набравши чотири очки в трьох турах.

Стартові 20 хвилин 1/8 фіналу в Кишиневі пройшли без забитих голів. Не вдалося командам відзначитися і до кінця основного часу - 0:0.

Переможний гол Німеччина врешті забила вже у компенсований час. Тім Шульмер з підозрою на гру рукою заштовхав м'яч у ворота з близької відстані - перегляд епізоду порушення правил не зафіксував.

У чвертьфіналі Німеччина вийшла на Казахстан. Чинні чемпіони світу від початку плей-оф мінімально здолали Іспанію (2:1), продовживши власну серію перемог до п'яти ігор.

Україна вперше зіграла на Євро із сокки -  у другому розіграші в історії континентальної першості.