Новини

Інші види спорту

07.07.2021

ЗАТВЕРДЖЕНО СПИСОК СПОРТСМЕНІВ ВІД УКРАЇНИ НА ІГРИ-2020Сьогодні під час засідання Виконкому НОК України був затверджений поіменний склад Олімпійської збірної України для участі в Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо-2020.


Україну на головному спортивному форумі чотириріччя представлять 158 спортсменів у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах). Українські олімпійці виступлять у бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій), греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтинбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), спортивній та художній гімнастиці, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п'ятиборстві, тенісі, настільному тенісі, тріатлоні та фехтуванні.


Ігри ХХХІІ Олімпіади в Токіо триватимуть з 23 липня по 8 серпня. Повний поіменний склад збірної ви зможете знайти на сайті Національного олімпійського комітету України за посиланням.

Інші Новини