Новини

Інші види спорту

22.06.2024

Є ДВІ ЛІЦЕНЗІЇ УКРАЇНИ У СКЕЛЕЛАЗІННІ НА ІГРИ В ПАРИЖІ!


Євгенія Казбекова стала першою скелелазкою в історії України на Олімпійських Іграх!


Завершилася півфінальна частина другого етапу Олімпійської кваліфікаційної серії, який проходить в угорському Будапешті. У ній брали участь представниці двоборства (трудність+болдеринг), які боролися за 11 олімпійських ліцензій.


Однією з них була і українка Євгенія Казбекова, яка була недалеко від проходу на Олімпійські Ігри минулого циклу. Наша спортсменка досить плідно тренувалася і змогла підвищити свій змагальний рівень, що призвело до 6 позиції на першому етапі ОКС у Шанхаї 🇨🇳.


У кваліфікаційному раунді угорського стопу Казбекова була дев'ятою, а сьогодні вона провела гідний раунд у болдерингу, ставши в ньому п'ятою з результатом у 49.6 бала (1 "топ", 3 "високі зони", 4 "низькі зони"). Попереду у скелелазки була трудність, де й могла вирішитися доля поїздки до столиці Франції. 


І Євгенія змогла впоратися з непростою будапештською трасою: вона набрала 42 бали у цьому виді програми і з сумарним результатом у 91.6 пункта посіла місце, не нижче 10, якого виявилося достатньо, щоб підтвердити ліцензію на Олімпіаду, адже після двох етапів Казбекова не опуститься нижче 11 місця серед тих спотсменок, які мають право боротися за путівки.


Вітаємо нашу спортсменку з фантастичним виступом та бажаємо вдало представити Україну на олімпійському форумі!Невдовзі Україна поповнила скарбничку ліцензією у скелелазінні на швидкість!


Дійшли до завершення змагання другого етапу Олімпійської кваліфікаційної серії у Будапешті в скелелазінні на швидкість. Повторити успіх Євгенії Казбекової намагалися Ярослав Ткач та Григорій Ільчишин, які боролися за 1 з 7 путівок.


На попередньому етапі у Шанхаї хлопці посіли 4 та 16 місце відповідно, тож сьогодні Ярославу треба була втримати китайський успіх, а Григорію навпаки додати.


У кваліфікації Ільчишин показав 8 місце, а Ткач - 16, тож обидва пройшли до сьогоднішніх фінальних матчів в Угорщині. В 1/8 фіналу Ярослав зустрічався з лідером посіву з Казахстану, а Григорій - з дев'ятим сіяним зі США.


Далі не вдалося пройти ані Григорію, ані Ярославу, втім 4 місця з етапу в Шанхаї виявилося достатньо, аби залишитися у сімці серед тих спортсменів, які ще не мають олімпійську ліцензію. 


Таким чином, Україна на головному старті чотириріччя буде представлена 2 скелелазами - Євгенією Казбековою у двоборстві та Ярославом Ткачем у швидкості! 


Вітаємо рекордсмена України з цим успіхом та бажаємо вдалого виступу на Олімпійських Іграх!


Джерело: ukrsportbase

Поділитися

120

https://www.limo.ua/uk https://ukrwrestling.com.ua/ https://www.facebook.com/profile.php?id=100064175558553

Інші Новини