Новини

Інші види спорту

30.05.2022

WORLD STRONGEST MAN: ОЛЕКСІЙ НОВІКОВ У ТРІЙЦІ, ПАВЛО КОРДІЯКА ЗУПИНЯЄТЬСЯ В КРОЦІ ВІД ФІНАЛУ

Завершилися змагання World Strongest Man, на яких Україну представляло одразу двоє атлетів.Традиції в українського стронгмену - великі, як і історія його перемог. Його нова історія - Олексій Новіков, атлет, що у 2020, у віці 24 років, вже здобував перемогу на World Strongest Man. Ще один представник України на цьому турнірі - Павло Кордіяка, спортсмен зі Львова, який на цих змаганнях виступав вперше, однак був дуже близький до фіналу.


Олексій Новіков виступав у третій відбірковій групі, яку виграв з результатом у 24.5 бала (з 30 можливих). Павлу ж не вистачило буквально кількох секунд для виходу з групи 4. Все вирішила остання вправа - WRECKING BALL HOLD. Канадець Максім Будро виконував її впродовж 1:33.93, тоді як результат українця - 1:31.33. Це були найкращі результати в групі, однак більше (23 бали) таки у канадця, а Павло з результатом у 21.5 бали завершив змагання на першому етапі.


Фінал відбувався впродовж двох днів: 28-29 травня. Після першого дня лідером був саме Олексій Новіков. Він набрав 28 балів за три вправи та випереджав британця Столтмана на 1.5 бали, а третє місце - аж на 8 балів. Однак, у другий день останні дві вправи відкотили Олексія одразу на третє місце: спочатку було 4 бали у POWER STAIRS та останнє 10 місце і всього 1 бал у каменях Атласа.


Навіть такі результати не змогли, завдяки великому доробку у чотирьох перших вправах (38 балів з 40) залишити Олексія за межами призової трійки. Отож - третє місце та 43 бали.

Інші Новини