Інші види спорту

11.07.2023

В ЮНИХ УКРАЇНСЬКИХ ВАЖКОАТЛЕТІВ – 8 НАГОРОД У ЗАКЛЮЧНИЙ ДЕНЬ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

8 нагород здобули в останній день чемпіонату Європи до 15 і до 17 років юні українські важкоатлети!

У вазі до 96 кг тричі піднявся на подіум в U-17  Максим Смик. Другим він став у ривку (130 кг), поштовху (165 кг) та у двоборстві з сумою 295 кг.

У ваговій категорії понад 102 кг серед спортсменів до 15 років бронзу у ривку з результатом 110 кг виборов Святослав Ангелов. У поштовху він зафіксував 143 кг, піднявшись на другу сходинку. І ще одне срібло отримав у двоборстві (253 кг).

У категорії до 17 років у цій же вазі Владислав Голованов розпочав змагання з п'ятого місця у ривку (129 кг), у поштовху підняв 171 кг, ставши бронзовим призером. Суми - 300 кг - вистачило для нагороди такого ж ґатунку за сумою двоборства.

Джерело: Федерація важкої атлетики України