Інші види спорту

29.07.2021

УКРАЇНСЬКИЙ ДАЙДЖЕСТ: БРОНЗОВА МЕДАЛЬ, ФІНАЛ У СЛАЛОМІ

Розпочався сьогоднішній день для українців у Токіо з кваліфікації у стрільбі з пістолета з 25 метрів серед жінок, де шосте місце після першої частини зайняла Олена Костевич.

Водночас з цим відбувався і Фінал Б в академічному веслуванні за участю легкої двійки у складі Ігоря Хмари та Станіслава Ковальова. Єдині представники України в академічному веслуванні зайняли в цьому заїзді третє місце.

О пів на п'яту ранку була найбільш очікувана подія ночі для України. Фінальний заплив серед чоловіків на дистанції 800 метрів вільним стилем. Українець Михайло Романчук здобув тут бронзову медаль, інший українець Сергій Фролов фінішував шостим.

По-різному склалися долі українських боксерів. Олександр Хижняк одностайним рішенням суддів здолав представника Японії Юіто Морівакі. А от суперважковаговик Цотне Рогава вже на першій стадії турнір покинув. 1:4 проти Фрейзера Кларка з Великої Британії.

Лише одну стадію здолала в категорії до 78 кг в дзюдо Анастасія Турчин. Українка пройшла Ванессу Чалу з Еквадору, а далі поступилася Гусйе Стенхус з Нідерландів.

Продовжує приємно вважати у веслувальному слаломі Вікторія Ус. Потрапляння до фіналу в слаломі на каное стало для неї вже другим в Токіо. І вона змогла перевершити свій же результат кількаденної давності, посівши тут сьоме місце.