Інші види спорту

08.05.2024

УКРАЇНЦІ - З ХАРАКТЕРОМ: ПЕРЕМОГА ТА НІЧИЯ НА СТАРТІ ЄВРО-2024 ЗІ СОККИ

Після першого ігрового дня чемпіонату Європи зі сокки збірна України очолює турнірну таблицю - в її активі перемога та нічия.

У матчі 1-го туру збірна України помірялася силами з Литвою. Українці поступалися за ходом матчу 0:3, однак зуміли зрівняти рахунок, спочатку Євген Яблонько відіграв один м'яч. Далі при соккерному буліті від Дмитра Войтенка суперники порушили правила (2:3). Невдовзі Микола Кодацький зрівняв рахунок (3:3).

Чемпіонат Європи з socca 2024. Кишинів (Молдова), 8–12 травня. 1-й тур. 8 травня. Група E

Україна – Литва – 3:3 (0:2)

Голи: Євген Яблонько, 25, Дмитро Войтенко, 30 (буліт), Микола Кодацький, 32 – Рокас Масензовас, 12, Ігнас Растутіс, 14, Альберт Воскунович, 24

Франція – Албанія – 0:0

У матчі 2-го туру Україна протистояла Сербії. У першому таймі було забито один гол – серби провели швидку атаку на 11-й хвилині матчу (1:0). Після перерви українці відігралися завдяки удару Станіслава Жерикова, а згодом Андрій Назаров вивів "синьо-жовтих" уперед. Однак серби одразу зуміли зрівняти рахунок (2:2). На останній хвилині матчу Ігор Тихненко після чудового розіграшу кутового відправив м'яч у ворота суперника (3:2). Після цього у своїй атаці серби мали шанс зрівняти рахунок, але голкіпер Ігор Байдак здійснив подвійний суперсейв. Табло зафіксувало перемогу України над Сербією – 3:2. Таким чином, збірна України стала лідером групи E (4 очки після 2 матчів).

2-й тур. 8 травня

Україна – Сербія – 3:2 (0:1)

Голи: Станіслав Жериков, 28, Андрій Назаров, 31, Ігор Тихненко, 40+1 – Люба Баранін, 11, Ігор Єлич, 33

22:00. Франція – Литва