Інші види спорту

08.08.2023

УКРАЇНА ЗДОБУЛА 5 МЕДАЛЕЙ НА ПАРАЛІМПІЙСЬКОМУ МУЛЬТИСПОРТИВНОМУ ЄВРО

Інна Сич. Фото: IPC/Rafal Burza

Сьогодні в Роттердамі 🇳🇱 стартував об'єднаний Чемпіонат Європи серед паралімпійців-2023. До програми змагань увійшло десять видів спорту: стрільба з лука, бадмінтон, боча, велоспорт, голбол, дзюдо, кульова стрільба, тхеквондо та баскетбол і теніс на візках.

У складі збірної України – 38 спортсменів, які братимуть участь у шести видах спорту, а саме - бочі, стрільбі з лука, кульовій стрільбі, бадмінтоні, тхеквондо та дзюдо. В перший день українці змогли здобути одразу п'ять нагород, всі в активі парадзюдоїстів.

Першою чемпіонкою Євро стала Наталія Ніколайчик. Дзюдоїстка, яка виступає у ваговій категорії до 48 кг (клас j1), змогла виграти всі свої сутички та стати найкращою.

Ще одне золото виборола представниця класу j2. що виступає в ваговій категорії до 57 кг - Інна Сич.

Третю золоту нагороду до скарбнички нашої збірної приніс Давид Хорава. Українець став найкращим у ваговій категорії до 60 кг (клас j2).

Срібло виборола Юлія Іваницька. Українка, яка виступає у ваговій категорії до 48 кг (клас j2), не змогла перемогти паралімпійську чемпіонку Шахана Гаджієву, яка представляє Азербайджан.

Микола Рудник приніс нашій країні бронзову нагороду вагової категорії до 60 кг в класі j1.

Також сьогодні пройшли матчі в бочі. Артем Колінко, який виступає в класі BC4, в першому матчі групового етапу переміг представника Туреччини 🇹🇷 7:1.