Інші види спорту

24.07.2021

УКРАЇНА НА ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ: РЕЗУЛЬТАТИ СТАНОМ НА 9:00

У шаблі українка Олена Кривицька вже на стадії 1/16 програла полячці Ренаті Кнапік-Мязгі з рахунком 8:15. Доволі несподівано олімпійський турнір з тенісу покинула Даяна Ястремська, що програла в трьох сетах представниці Канади (3:6 6:3 0:6).

Більш успішними є виступи наших дзюдоїстів. Артем Лесюк розпочав зі стадії 1/16 де здолав Хосе Рамоса з Гватемали (10:0), на наступній стадії пройшов Шарафутдінова Лутфіляєва з Узбекистану (1:0), а от у чвертьфіналі поступився французу Люці Мхеїдзе (10:0) та потрапив у втішну сітку, маючи шанс поборотися за бронзу. Дар'я Білодід стартувала з 1/8 фіналу де здолала Міліцу Ніколіч з Сербії (1:0). У чвертьфіналі була подолана Катаріна Кошта (10:0). Тепер у півфіналі нас чекає поєдинок Дар'я Білодід - Фуна Тонакі. Початок цього блоку змагань - о 9:00.

У боксі маємо перші втрати: капітан команди Микола Буценко, що виступає у категорії до 57кг вже на першій стадії поступився Хуан Карлосу Кайседо Пачіто з Еквадору (2:3). А от у кваліфікації зі стрільби з пістолета серед чоловіків (10м) маємо хороші новини: з четвертого місця кваліфікувався у фінал Павло Коростильов. Медалі тут розіграють вже о 9:30.