Новини

Інші види спорту

25.05.2023

ТРАГЕДІЯ НА САННІЙ ТРАСІ НА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ: ЗАГИНУЛА ДЕВ'ЯТИКЛАСНИЦЯ


У селі Великі Млинівці, що на Тернопільщині, трапилась трагедія на санній трасі на території Кременецької обласної дитячої спортивної школи із санного спорту.  Під час тренування загинула дев'ятикласниця Діана Новосад, повідомляє Поліція Тернопільської області.


Повідомлення про інцидент надійшло на лінію "102" 24 травня о 16:40 від лікаря бригади екстреної медичної допомоги. На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група.  У ході перевірки поліціянти встановили, що нещастя трапилося під час тренувань в селі Великі Млинівці на території Кременецької обласної дитячої спортивної школи із санного спорту, які проходили під наглядом тренерів закладу.  


Єдина санна траса в Україні, Велика Млинівка 


Під час спуску по санній трасі відламався фрагмент дерев'яної дошки і травмував  15-річну спортсменку. Ушкодження виявилися несумісними із життям. Дев'ятикласниця загинула на місці події.  


Цей факт слідчі внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 2 статті 275 (Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, що спричинило загибель людей) Кримінального кодексу. Триває слідство.


 

Інші Новини