Інші види спорту

18.12.2022

СРІБЛО ТА ДВІ БРОНЗИ УКРАЇНЦІВ НА ЕТАПІ КУБКА СВІТУ ЗІ ШАШОК У ПОЛЬЩІ

У Польщі завершився етап Кубка світу з шашок-100 під назвою Polish Open 2022.

Міжнародні змагання проходили з 12 до 17 грудня у Юлінеку під Варшавою. У турнірі взяли участь 64 спортсмени з 9 країн (52 чоловіки, 12 жінок). Україну представляли 17 спортсменів (12 чоловіків та 5 жінок).

Три медалі із шести завоювали українці. Лідер збірної України Юрій Анікєєв із Харкова завдяки важливій перемозі над нідерландським спортсменом в останньому турі завоював бронзову медаль опентурніру. У топ-10 також потрапив вінничанин Денис Шкатула (9 місце).

У жіночому заліку одеситка Вікторія Мотрічко взяла срібло, а Юлія Макаренкова із Харкова – бронзу.

На цьому блок змагань у Польщі не закінчується. 18 грудня за один день відбудеться чемпіонат світу 2022 в швидкій програмі (рапід) у чоловіків і жінок.