Інші види спорту

20.01.2024

ПЕРШИЙ ДЕНЬ ЮНАЦЬКИХ ОІ-2024 ПОЗАДУ: ЯК ВИСТУПИЛИ УКРАЇНЦІ

Завершився перший змагальний день IV зимових Юнацьких Олімпійських Ігор: підсумки виступів українців.

Першими у прем'єрний змагальний день на старт вийшли представниці одномісних саней. Найкраще серед українок виступила Дарина Федорчук, яка за сумою заїздів показала 17-й результат. 19-ю у підсумковому протоколі стала Дарія Некотєнєва. Сьомими змагання завершили Максим Панчук та Андрій Муц, що виступали у двомісних санях. У першому заїзді українці були восьмими, однак у другому змогли використати помилку суперників та піднятись на одну позицію.

Далі переносимось на змагання стрибків з трампліна. Спочатку свої нагороди розіграли дівчата. З найкращим в історії українських стрибків результатом ЮОІ змагання завершила Жанна Глухова. Українка у фінальні спробі показала 21-й (перший раунд Жанна завершила 18-ю) результат. 30-ку найсильніших замкнула Дарина Ільчук. Найкращим серед хлопців став Микола Смик, який посів 28-у позицію. Василь Бухонко завершив змагання 31-м.

На представників біатлону сьогодні очікувала індивідуалка. Дмитро Крюков 🇺🇦 зміг увійти до топ-20 гонки юнаків. З чотирма хабами Дмитро фінішував 19-м. Олександр Біланенко 🇺🇦 (6 промахів) - 24-й, Іван Стеблина 🇺🇦 (8) - 57-й, Олександр Голік 🇺🇦 (6) - 63-й.

А от у дівочій гонці всі українки пробились до топ-25. Аліна Хміль з двома промахами показала 11-й результат, Ірина Шевченко (3) - 12-а, Поліна Пуцко (4) - 17-а, Валерія Шейгас (4) - 23-а.

Шорт-трекісти сьогодні долали 1500 м. До півфіналу змогла пробитись Діана Демочко. Однак українка зупинилась на 5-й позиції свого півфінального забігу. У чвертьфіналі змагання завершили Володимир Мельник (6-а позиція забігу) та Вероніка Кремер (5-а).

Єдиний представник України у сноубордкросі - Іван Івчатов, зміг виграти перший заїзд групового етапу, однак далі українець тричі фінішував четвертим та одного разу третім. У своїй групі Іван став 13-м, що не дозволило йому пробитись до півфіналів.

Після першого змагального дня лідерами медального заліку є збірна Франції, в активі якої чотири нагороди (2 золота, 1 срібло, 1 бронза).

Джерело: ukrsportbase