Інші види спорту

26.07.2021

НЕОЧІКУВАНИЙ ВИЛІТ ХАРЛАН, ФІНАЛ СТРИБКІВ У ВОДУ - 26 ЛИПНЯ ДЛЯ УКРАЇНИ НА ІГРАХ

26 липня для України відкривала кваліфікація у стендовій стрільбі в жінок, де виступала Ірина Маловічко. Пробитися до фіналу їй не вдалося, вона зайняла восьме місце, коли до фіналу проходять шість спортсменок.

Далі була найбільша несподіванка. Перший номер олімпійського посіву в жіночій шаблі Ольга Харлан вже в першому раунді змагань покинула турнір. Далі пройшла китаянка Хенг Ю Янг (15:12).

Втратили ми свого представника і в настільному тенісі. В напруженому матчі, що тривав всі сім партій, Коу Лей поступився Омару Ассару з Єгипту. У бадмінтоні свій матч в групі виграла Марія Улітіна: 21:14 та 22:20 в грі з представницею Бразилії Фабіаною Сільвою.

Завершилися змагання у синхронних стрибках з вишки в чоловіків. Українці були наймолодшою парою в фіналі та мали одну з найпростіших програм. Втім, хороше виконання стрибків дозволяло перед останньою спробою йти на четвертому місці. В останньому все ж опустилися на шосте. А головною сенсацією тут стали британці, які відібрали золото в команди Китаю.

Сестри Людмила та Надія Кіченок здобули перемогу у матчі проти італійок Сарі Еррані та Жасмін Паоліні – 7:6 (7:4) та 6:2 та вийшли у чвертьфінал Олімпійського турніру! А в одиночному розряді другий сет взяла Еліна Світоліна, вирівнявши рахунок в грі 1/16 фіналу.