Новини

Інші види спорту

09.06.2021

НА ВІДКРИТОМУ КУБКУ ЛЬВОВА З ЧЕРЛІДИНГУ ОЧІКУЮТЬ ПОНАД 800 УЧАСНИКІВ


На цих вихідних, 12-13 червня, у Львові відбудеться Відкритий Кубок Львова з черлідингу. Змагання організовує спортивний клуб черлідингу Lviv Angels за підтримки Львівської міської ради. За першість позмагаються спортсмени-черлідери зі Львова, Києва, Боярки, Івано-Франківська та Кам'янського.

«Після такого непростого 2020 року зараз труднощів з організацією майже не виникає. У грудні минулого року проводили його у Палаці спорту «Галичина», зараз же обрали Велотрек СКА, адже спорткомплекс «Галичина» вже стає нам трохи тісним. Хочемо провести турнір з вболівальниками на трибунах і Велотрек для цього підходить набагато краще. Також цього року серйозно підійшли до медійної частини, питання брендування.

Звичайно, що теперішні реалії трохи вплинули на кількість учасників. Але, навіть попри це ми чекаємо на понад 800 учасників з різних міст України. Сподівалися та до останнього чекали на участь наших друзів з Білорусі, але вони дістатися до нас не зможуть через наявну політичну ситуацію.

Треба сказати, що турнір такого рівня було би нереально провести без підтримки Управління спорту Львова нашого клубу Lviv Angels. Дуже рада, що цього року вдалося долучити й партнерів, - розповіла керівниця Lviv Angels та Львівської обласної федерації черлідингу Наталія Блажко.

Поділитися

14

Тут може бути ваша Реклама

Інші Новини