Новини

Інші види спорту

15.05.2024

МЕДАЛЬНІ СТРИБКИ УКРАЇНСЬКИХ АКРОБАТІВ НА КУБКУ СВІТУ

Фото: flexible.bg


Українські акробати успішно розпочали сезон у болгарському Бургасі, вигравши чотири медалі першого етапу Кубка світу 2024!


У змаганнях жіночих двійок Рузанна Вечерук та Ангеліна Чернявська були другими за підсумками кваліфікації – четверті у балансі та другі у динаміці. У фінальній комбінації українки здобули 27.710 балів і посіли третє місце після бельгійок Майсає Бууш та Сілдке Махаріс, та ізраїльської двійки Майя Велнер – Роні Коен.


У змаганнях чоловічих двійок Софроній Давиденко та Іван Горлач вийшли у фінал із третім місцем у балансі, але у фінальній комбінації замкнули першу п'ятірку, а Андрій Чепелюк та Максим Юшак у фінал відібратися не змогли.


Єфросинія Кривицька та Іван Лабунець показали два другі результати у кваліфікації змішаних двійок і посіли друге місце за підсумками фінальної комбінації, програвши переможцям Разії Сеїдли та Агасіфу Рахімову з Азербайджану менш ніж пів бала. Третіми стали Амі Рефаелі та Йонатан Фрідман з Ізраїлю.Обидві українські жіночі трійки були серед трьох найкращих за підсумками балансу, але трохи гірше виступили у динаміці. А у фінальній комбінації Карина Островська, Еліна Козачанська та Аліна Пугач посіли друге місце після Мірті Феркаутерен, Лаурен Фербрюгге та Софії Якен із Бельгії. Третіми стали Маріам Тутберідзе, Грейс Вондер Хаар та Кайла Вондер Хаар із США, а ще одна українська трійка Діана Васильєва – Тетяна Демиденко – Анастасія Гринюк посіла шосте місце.


А у змаганнях чоловічих четвірок Юрій Савка, Станіслав Кукурудз, Юрій Пуш та Тарас Яруш без проблем обіграли своїх єдиних суперників, Расула Сеїдли, Ріада Сафарова, Сеймура Джафарова та Абдуллу Аль-Масайхи з Азербайджану.


Джерело: sport.ua

Інші Новини