Інші види спорту

10.02.2022

ЛАТВІЙСЬКІ САНКАРІ ПОЗБАВИЛИ КОМАНДУ ОКР МЕДАЛІ В КОМАНДНІЙ ЕСТАФЕТІ

Сьогодні, 10 лютого, на зимових Олімпійських іграх в Пекіні програму змагань з санного спорту завершувала командна естафета. І суперництво у цій дисципліні вийшло надзвичайно драматичним.

Зокрема, латвійська четвірка випередила на 0,313 секунди команду ОКР, яка лідирувала на той момент, і гарантувала собі потрапляння у трійку медалістів. На світлинах бачимо радість збірної Латвії після фінішу. А їхні суперники залишилися за бортом п'єдесталу.

У боротьбі за "золото" головні фаворити німці лише на останньому етапі вирвали перемогу в австрійців, випередивши їх на мізерні 0,080 секунди.

Збірна України була дуже близькою до першого в історії потрапляння у ТОП-10, але на другому етапі команду підвів Антон Дукач, зазнавши падіння. В підсумку українці стали 11-ми із 14-ти команд-учасниць, відставши від чехів, які замкнули чільну 10-ку всього на 0,048 секунди. Попри те, українські санкарі повторили свій найкращий досі результат в цій дисципліні (на Іграх-2014 в Сочі), коли посіли 11-те місце серед 12-команд.

Відзначимо, що на олімпійському турнірі з санного спорту всі чотири золоті медалі вибороли представники Німеччини.