Новини

Інші види спорту

18.11.2022

КОМЕНТАТОР ВОЛОЧАЙ: ХОЧУ ЗНАТИ, ХТО ПРОГОЛОСУВАВ ЗА СУРКІСА І ШУФРИЧА


Український спортивний коментатор Віталій Волочай відреагував на обрання Нестора Шуфрича та Григорія Суркіса до НОК України.


Відповідний пост Волочай написав у Телеграмі.


«Асамблея і виступи делегатів - це просто апофеоз совка в українському спорті. Гидкіше і бридкіше мені ще не було ніколи. До моменту коли голосували за нових членів НОК. Щодо перемоги Вадима Гутцайта, питань немає, з величезним запасом, демократично вибрали нового голову НОК».


«Нуль претензій до виборів голови НОК. Кандидат за якого я вболівав - програв (у мене таке часто буває). А от після того як членами НОК стали Григорій Суркіс і Нестор Шуфрич, я взагалі не бачу сенсу щось обговорювати. Суркіс і Шуфрич. Члени Національного Олімпійського Комітету України. Це п***єц».


«У нас покоління цілі виїжджають з країни, руйнуються стадіони і арени, спортсмени і цвіт нації гине за країну, а в головний спортивний орган (а після скасування Мінспорту, НОК взагалі буде єдиним) вибирають двох ригів, двох антиукраїнських персонажів. Я хочу знати імена і прізвища тих делегатів хто за цих двох проголосував. Всі 90+ імен», - написав Віталій Волочай.


Джерело: champion.com.ua

Інші Новини