Інші види спорту

21.04.2023

ІРИНА ДЕХА - АБСОЛЮТНА ЧЕМПІОНКА ЄВРОПИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ

Ірина Деха вчетверте у своїй кар'єрі стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики. У Єревані українська спортсменка захистила статус володарки золотих нагород, здобутих на двох попередніх континентальних турнірах.

Деха виграла золоту медаль у вазі до 81 кг. Із першої спроби у ривку українська важкоатлетка стала лідеркою, піднявши 115 кг.  До завершення змагань ніхто не зміг перевершити результат Ірини. У наступних двох спробах Деха покращила свій показник - до 123 кг у третій спробі, встановивши таким чином особистий рекорд на рівні ЧЄ. У поштовху наша спортсменка взяла вагу в 135 кг - ще одне "золото".

Ірина Деха стала другою українкою, яка завоювала статус абсолютної чемпіонки на Євро-2023. Раніше 3 нагороди виграла Каміла Конотоп.