Новини

Інші види спорту

12.04.2024

ІГРИ НЕСКОРЕНИХ 2025: СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ КАНДИДАТІВ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ!


На офіційній сторінці української команди Invictus Games опубліковано інформацію про початок реєстрації кандидатів до національної команди, яка представить Україну на Іграх Нескорених 2025 у Ванкувері-Вістлері.


У 2025 році відбудуться ювілейні, пʼяті, Ігри, для української команди, а міжнародна Фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту з 25 до 35 учасників.


Відбір та підготовку збірної України 2025 року здійснює Міністерство у справах ветеранів України, спільно з бюджетною установою Український ветеранський фонд, Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна», ГО «Повернись живим!» та ГО «Ігри Інвіктус Україна».


До складу української команди можуть увійти військовослужбовці та ветерани Сил оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій з 2014 року.


Військовослужбовці також можуть брати участь у відборі, на відбір буде оформлене відрядження.


Спортивні дисципліни відбору:

- стрільба з лука

- легка атлетика

- велосипедний спорт

- пауерліфтинг

- веслування на тренажері

- волейбол сидячи

- плавання

- настільний теніс

- баскетбол на кріслах колісних.


Національний відбір здійснюватиметься за комплексною системою оцінки, адже Ігри Нескорених – це про фізичне відновлення, психологічну реабілітацію та соціальну інтеграцію, у тому числі через спорт.


️Реєстрація учасників відбору до збірної України триватиме до 21 квітня.


Після цього кандидатів запросять на всеукраїнські змагання, які пройдуть 31 травня - 2 червня у Києві.


На частину з учасників чекатиме спортивний кемп - знайомство з дисциплінами Ігор Нескорених та цінностями проєкту. Це не змагання, а можливість спробувати себе у кількох видах спорту під наглядом професійних тренерів та лікарів і обрати найкращі для себе.


Після завершення всеукраїнських змагань відбіркова комісія протягом чотирьох тижнів обере та оголосить склад збірної (до 30 червня).


Щоб подати свою заявку на відбір слід заповнити онлайн форму за посиланням та підготувати необхідні документи.


Українська команда Invictus Games запрошує поширювати цю інформацію побратимам / посестрам та знайомим ветеранам - можливо саме вони представлять Україну на Іграх у Канаді з надією знайти тих, кому цей досвід необхідний або хто найбільше потребує нових викликів!Invictus Games (Ігри Нескорених) – це найбільший у світі міжнародний захід для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми або захворювання, виконуючи свої службові обов’язки. Ігри засновані у 2014 році принцом Гаррі, Герцогом Сассекським.


Джерело: Invictus Games: Team Ukraine

Інші Новини