Інші види спорту

14.12.2023

ФЕЄРИЧНА ВОЛЬОВА ЗВИТЯГА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІЖКИ НАД ІТАЛІЙЦЯМИ НА ХОКЕЙНОМУ МУНДІАЛІ

Молодіжна збірна України з хокею у драматичному матчі перемагає однолітків з Італії!

Здобувши перемоги у перших двох турах молодіжного Чемпіонату світу з хокею U-20 у дивізіоні ІВ, збірна України 🇺🇦 підійшла до матчу про італійської молодіжки в статусі лідерів турніру.

В першому періоді команди обмінялись шайбами (за збірну України відзначився Ілля Крикля) й пішли на перерву за рахунку 1:1. Другий період для нашої команди видався менш успішним. Українці пропустили три поспіль голи, забивши у відповідь лише один раз, результативний удар у свій актив заніс Микита Сидоренко - 2:4.

В напруженому третьому періоді нашій команді завдяки голам того ж Микити Сидоренка та Сергія Стецюри вдалось зрівняти рахунок й перевести матч в овертайм, де Микита Сидоренко, забивши третій для себе гол у матчі, приніс нашій команді перемогу 5:4!

Після трьох турів українська молодіжка йде на другій позиції турнірної таблиці, поступаючись лише господарям турніру, збірній Словенії. Нагадаємо, що до дивізіону IA вийде лише тріумфатор турніру.

Матч четвертого туру українці проведуть вже завтра, 15 грудня, о 17:00 проти молодіжної збірної Хорватії.

Джерело: ukrsportbase