Інші види спорту

28.01.2023

ДВА БРОНЗОВІ ФІНІШІ УКРАЇНСЬКИХ ПАРАЛІМПІЙЦІВ У ЛИЖНИХ ПЕРЕГОНАХ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

Дві нагороди виборюють українські паралімпійці в шостий день чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону у шведському Естерсунді!

Чемпіонат світу вже підходить до свого завершення. Сьогодні на наших паралімпійців очікувала лижна гонка на 10 км вільним стилем. Наводимо підсумки їхніх виступів.

Тарас Радь - «бронзовий» призер у класі спортсменів, що змагаються сидячи. Павло Баль - четвертий, Василь Кравчук - п'ятий, Олександр Алексик - 12-й, Володимир Черниш - 13-й, Максим Яровий - 18-й.

Другу медаль виборює Олександр Казік. Українець стає третім у класі спортсменів з порушеннями зору. Дмитро Суярко фінішує п'ятим. Ярослав Решетинський - 7-й, Анатолій Ковалевський - 8-й, Ігор Кравчук - 10-й, Максим Мурашковський - 12-й.

У класі стоячи серед чоловіків, сьогодні без нагород. Сергій Романюк фінішувавши п'ятим став найкращим українцем в цій гонці, Дмитро Середа - 7-й, Назар Шевчик - 8-й, Серафим Драгун - 9-й.

У жінок в цьому ж класі теж без нагород. Людмила Ляшенко фінішує четвертою, Богдана Конашук - п'ятою, Юлія Батенкова-Бауман - сьомою, Ірина Буй - восьмою.

Шостою в класі жінок з порушеннями зору фінішує Оксана Шишкова. Ілона Варковець - 7-ма, Наталія Ткаченко - не фінішувала.

Джерело: Base of Ukrainian sports