Інші види спорту

03.05.2022

ДЕВ'ЯТЬ НАГОРОД У ПЕРШИЙ ДЕНЬ ДЕФЛІМПІАДИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

У місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) стартували XXIV літні Дефлімпійські ігри серед спортсменів з порушеннями слуху.

Першого змагального дня національна команда України здобула дев'ять медалей, серед яких - 6 золотих, 2 срібних та 1 бронзову.

Першу золоту нагороду збірна України виборола в дебютному виді спорту – велоспорті. Чемпіонкою у спринті на дистанції 1000 метрів стала Єлизавета Топчанюк. Українські каратисти у перший змагальний день Дефлімпіади-2021 завоювали відразу п'ять нагород.

Золоті медалі здобули Карина Янчук (куміте, вагова категорія 68 кг), Олександр Махно (куміте, вагова категорія 84 кг) та Олександр Черняєв (ката), срібні – Олександр Кальник, Олександр Черняєв, Олександр Тритяк (ката командна чоловіки), а також Микола Пантюшин (куміте, вагова категорія 84 кг).

Ще один медальний вид - плавання, де збірна команда України виборола дві золотих та одну бронзову нагороду.

Золоті медалі вибороли Ілля Султанов (50 м батерфляй), а також чоловіча естафета 4х100 м вільним стилем – Іван Зіненко, Артем Карниш, Владислав Адамович, Ростислав Якубовський, Олексій Литвиненко, Ілля Султанов, Олексій Коломієць, Максим Дудник.  Бронзову медаль завоювала Ірина Терещенко – 200 м комплексним плаванням.

Пишаємось нашими спортсменами та віримо в подальші успіхи!