Інші види спорту

02.04.2023

АРТЕМ БУБИР СТАВ БРОНЗОВИМ ПРИЗЕРОМ ГРЕНДСЛЕМУ В ТУРЕЧЧИНІ

Фото - IGF

В Анталії (Туреччина) завершився етап турніру серії Великого Шолому (Grand Slam) з дзюдо.

Сьогодні, у третій змагальний день бронзову нагороду Грендслему здобув українець Артем Бубир. 21-річний дзюдоїст у бронзовому фіналі проти словацького суперника Петера Жилки здійсний чудовий кидок на оцінку "іпон" та здобув бронзу турецького Грендслему. Зазначимо, що Бубир є бронзовим призером Юнацького чемпіонату світу 2021 року.

Інший український дзюдоїст, Євген Балєвський, поступився Ібрагіму Татароглу з Туреччини. Українець посів почесне п'яте місце.

На Грендслемі в Анталії збірна України з дзюдо здобула 3 нагороди та посіла 12 місце в медальному заліку.

На цьому перша велика частина сезону завершується. Дзюдоїсти готуватимуться до Мундіалю, що відбудеться 7-10 травня в Досі.