Новини

Інші види спорту

29.07.2021

30 ЛИПНЯ: ТОКІО ЗУСТРІЧАЄ КОРОЛЕВУ СПОРТУ. РОЗКЛАДДругий день поспіль глядачі розпочинатимуть зі змаганнями зі стрільби. Другий етап кваліфікації відбудеться у жінок у стрільбі з пістолета з 25 метрів де нашу країну представляє Олена Костевич. Початок о 3:00


На 15 хвилин пізніше стартує перша дисципліна легкої атлетики, участь в якій беруть українці. У кваліфікації зі стрибків у висоту ми вболіватимемо за нашого досвідченого Андрія Проценка, якому для виходу у фінал потрібно долати 2.30, або ж демонтрувати один з дванадцяти найкращих результатів. Додамо, що у Андрія третій серед усіх учасників результат в сезоні та другий серед персонал бестів.


Після невеликої перерви, увага українського глядача перекочує у сектор метання диска, де участь в кваліфікації братиме Микита Нестеренко. Початок о 5:20, до фіналу пройдуть спортсмени, що здолають кваліфікаційний норматив (66 метрів), або ж 12 найкращих.


Також кваліфікація завтра відбуватиметься у секторі потрійного стрибка серед жінок (13:05, Ольга Саладуха), штовхання ядра (13:25, Ольга Голодна) та змішаної естафети 4х400 метрів (14:12, Микита Барабанов, Катерина Климюк, Аліна Логвиненко, Олександр Погорілко).


На 5 хвилин пізніше розпочинає свій шлях українська чоловіча команда з фехтування на шпагах (Ігор Рейзлін, Богдан Нікішин, Роман Свічкар, Анатолій Герей), яким у чвертьфіналі випало протистояння з Китаєм.


О 6:30 будемо вболівати за боксерку Анну Лисенко, якій для виходу в півфінал треба здолати представницю Туреччини Бусенаш Сурменелі.


У дзюдо завтра вболіваємо за двох представників України: Єлизавета Каланіна (78+ кг) на першому етапі зійдеться з Сонею Асселах з Алжиру, а Яків Хаммо (100+ кг) чекає на свого суперника вже в 1/8, адже його рейтинг дозволяє стартувати з більш пізньої стадії.


О 9 ранку стартує попередня кваліфікація у стрибках з триметрового трампліна в жінок. До числа 18 учасниць, що відберуться у півфінал, спробують потрапити й українки Анна Письменська та Вікторія Кесар.


Трьох представників маємо завтра у плаванні. Першим вийде боротися на дистанції 50 метрів вільним стилем Владислав Бухов. Старт його запливу о 13:14. А о 14:23 та 14:40 ми зможемо побачити запливи на 1500 метрів вільним стилем за участю Сергія Фролова та Михайла Романчука. Будемо сподіватися, що свої успіхи з 800-метрівки їм вдасться, щонайменше, повторити.

Інші Новини