Інші види спорту

30.07.2021

30 ЛИПНЯ: НЕВДАЧІ В ЛЕГКІЙ АТЛЕТИЦІ ТА УСПІХИ В ПЛАВАННІ

Завершився черговий день Олімпійських Ігор. Вже не вперше для України він завершується без поповнення медального доробку.

Не змогла подолати кваліфікацію у стрільбі з пістолета (25м) Олена Костевич, ставши лише 18. Ще більш несподіваним стало 14 місце у кваліфікації та непрохід у фінал стрибуна у висоту Андрія Проценка, що займав четверте місце в Ріо у 2016 році. Не пройшли до фіналу і Микита Нестеров у метанні диска (60.95м, 20 місце), Ольга Саладуха у потрійному стрибку (13.91м, 20 місце), змішана команда 4х400 метрів (3:14.21, 11 місце) та Ольга Голодна у штовханні ядра (17.15м, 26 місце).

Лише на шостому місці завершили свої виступи українські шпажисти. Вже на першому етапі вони поступилися китайцям, далі за 5-8 місця були почергово перемога над Італією та поразка від Франції.

Одностайним рішенням суддів представниця Туреччини Бусенаш Сурменелі перемогла Анну Лисенку у чвертьфіналі олімпійського турніру з боксу. Одну стадію в турнірі з дзюдо здолала Єлизавета Каланіна: перемігши Соню Асселах, вона в наступній поступилася Кайрі Сайїт. Яків Хаммо в 1/8 пройшов представника Румунії Владута Сімонеску, а в1/4 програв Хісайоші Харасаві. У втішному поєдинку переміг Бекмурода Олтібоєва з Узбекистану, але в бронзовій сутичці програв РОКеру Тамерлану Башаєву.

У стрибках у воду з 3-метрового трампліну у прекваліфікації до числа 18 учасниць півфіналу не потрапили Ганна Письменська та Вікторія Кесар.

Хороші новини прийшли з водної арени. З результатом 21.73 до півфіналу на дистанції 50 метрів вільним стилем пробився Владислав Бухов. Одразу двох представників, як і на 800-метрівці, матимемо на 1500 метрів. З першого місця пробився Михайло Романчук, з шостого – Сергій Фролов.