Новини

Інші види спорту

23.04.2022

"28 ЛЮТОГО Я ПОКИДАВ УКРАЇНУ ЯК БІЖЕНЕЦЬ". БУБКА ПОРУШИВ ЗАКОН?

Перебуваючи з офіційним візитом в Італії, президент НОК України дав пресконференцію, яку назвав першою за час війни.Розберемо по частинах (посилання):


1. Сергій Бубка знову сказав слово "війна"(war), навіть було "вторгнення"(invasion), але сказати хто вторгнувся не зміг. Та й слова "війна" і "вторгнення" сказав лише в контексті позиції МОК.


2. "28 лютого я залишив Україну як біженець" – каже Сергій Бубка. Не за запрошенням когось, не з дозволом на виїзд (28 лютого про якісь спецдозволи ще не йшло й мови, а чоловікам віком від 18 до 60 років було заборонено залишати межі країни). Тобто, він говорить про перетинання кордону чоловіком призовного віку (йому 58). Чи не тим пунктом пропуску він це робив, що й брати Суркіси?


3. Бубці важко щось казати, бо у нього в Донецьку 85-річна мама, яка не може зараз переїхати та брат, який доглядає за нею. Тому президент НОК України не може сказати щось більше.


Чому публічна людина, висловлюючись саме як президент НОК України, забуває про тисячі учасників олімпійського руху, які зараз перебувають на окупованих територіях, але турбується про маму та брата, які перебувають на окупованих територіях ще з 2014. Чому про це задумується лише зараз?


Для чого вся піар-кампанія з позицією "Бубка був в Україні", якщо він сам підтверджує, що залишив її 28 лютого як біженець?

Інші Новини