Новини

Інші види спорту

10.07.2022

13 МЕДАЛЕЙ УКРАЇНИ У ДРУГИЙ ДЕНЬ ВСЕСВІТНІХ ІГОР

Другий змагальний день видався куди більш медальним, ніж перший. Так загалом українська команда має вже 17 нагород.Розпочалися медальні здобутки з срібла у паверліфтингу у середній вазі. Далі одразу двоє українок стали призерами у підводному плаванні на дистанції 400 метрів у моноласті: Софія Гречко – срібло, Анастасія Антоняк – бронза.


Дві медалі завоювали українські каратисти: Аніта Серьогіна повернеться додому з золотою медаллю, в Станіслава Горуни - срібло. 


Долучилися до медальних здобутків і пауерліфтерів важкої вагової категорії, Володимир Рисєв став чемпіоном Всесвітніх Ігор, у Данила Ковальова Бронза.


Чимало нагород принесли Україні виступи у сумо. У легкій ваговій категорії маємо срібло у виконанні Демида Караченка та бронзу у виконанні Святослава Семикраса. У середній вазі чемпіоном став Важа Даіаурі, у жінок в цій вазі срібло завоювала Карина Колісник.


А у важкій вазі серед жінок глядачі побачили український фінал. За його підсумками золото у Світлани Ярьомки, срібло – у Іванни Березовської.


За підсумками другого дня з доробком у 17 медалей Україна займає друге місце у медальному заліку. Попереду лише Колумбія.Фото: Аніта Серьогіна, Спортивний комітет України 

Інші Новини