24.10.2022

ЗДОБУТКИ УКРАЇНИ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ 2022 З АРМРЕСТЛІНГУ ПРИЄМНО ВРАЖАЮТЬ!

Завершились головні змагання спортивного року з армрестлінгу та пара-армрестлінгу – чемпіонат світу, який проходив з 15 до 22 жовтня в турецькій Анталії.

У змаганнях взяли участь понад 1200 найсильніших армрестлерів з 54 країн світу, щоб поборотися за звання чемпіона світу.

Збірна України виступала у складі 110 спортсменів. У перші дні чемпіонату боролись: юнаки, юніори, молодь, ветерани та пара-спортсмени, а завершували змагання – дорослі.

Протягом чемпіонату, українські спортсмени впевнено крокували до своїх цілей та показували емоційно-насичену та запеклу боротьбу.

У підсумку нащі спортсмени (юнаки, юніори, молодь, дорослі) здобули 21 медаль: 8 срібних і 13 бронзових.

Збірна з пара-армрестлінгу виборола 40 медалей: 14 золотих, 19 срібних і 7 бронзових.

У командному заліку жіноча збірна України з пара-армрестлінгу посіла перше командне місце, а чоловіча – третє.

Федерація армрестлінгу України висловлює щиру вдячність ЗСУ за можливість тренуватися в цей складний час, та захищати честь нашої країни на міжнародній спортивній арені!

Також федерація дякує спортсменам за високі результати, тренерам – за якісну та професійну підготовку своїх вихованців, а Міністерству молоді та спорту України, Українському центру Інваспорт, Федераціям з нозологій та всім партнерам за підтримку та допомогу.

Джерело: Федерація Армрестлінгу України