11.06.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З КАРАТЕ ЗДОБУЛА 4 НАГОРОДИ НА ЕТАПІ ПРЕМ'ЄР-ЛІГИ В ЯПОНІЇ

У Фукуоці (Японія) завершився етап Прем'єр-ліги з карате. Збірна України здобула на турнірі 4 нагороди.

"Золото" Прем'єр-ліги завоювали Анжеліка Терлюга та Різван Талібов. Українка у фінальній сутичці здолала японку Шіорі Накамуру - 10:2. Анжеліка захистила статус чинної чемпіонки етапу Прем'єр-ліги (до 55 кг). Для Терлюги це 15 золота нагорода на рівні етапу ПЛ. Різван Талібов у категорії 84+ кг у фіналі не залишив шансів іспанцю Бабакару Сек Сахо - 8:0.

Бронзові медалі завоювали українці Аніта Серьогіна (до 61 кг) і Валерій Чоботар (до 84 кг).

Загалом збірну України на турнірі в Японії представляли 17 спортсменів. Семеро готуються до Європейських ігор-2023. У Польщі змагатимуться Анжеліка Терлюга, Різван Талібов, Андрій Заплітний, Валерій Чоботар Аніта Серьогіна, Галина Мельник і Нікіта Філіпов.

Турнір з карате на Європейських іграх відбудеться впродовж 22-23 червня.