Новини

21.12.2021

ЗБІРНА УКРАЇНИ ВИБОРОЛА ТРЕТЄ МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ З ДЖИУ-ДЖИТСУ


18 грудня у місті Дніпро пройшов командний турнір Ліги TMS: WALL TO WALL з бразильського джіу-джитсу. Чотири команди з різних країн виборювали великий призовий фонд у розмірі 500 000 грн.


В Україну приїхали відомі борці з Ізраїлю, Польщі та Казахстану. Українці зустрілися у півфіналі з казахськими спортсменами, поступившись згідно з правилами Ліги TMS. Переможцем вважається команда, де залишилися непереможені бійці.


У фіналі збірна України боролася за третє місце з командою з Польщі. Українські борці провели чотири сутички, у трьох з яких здобули дострокові перемоги. Больовим прийомом переміг Костянтин Шутко, а Влад Чепель переміг достроково двох опонентів поспіль.


Перше місце виборола збірна Казахстану, команда Ізраїлю стала другою. Польща посіла четверте місце, відповідно, поступившись нашим хлопцям.Капітан української команди Владислав Ярощук зазначив, що попри те, що Україна спочатку вважалася андердогом, хлопцям вдалося завоювати призове місце.

 

«Хлопці зі збірної України — найменш титуловані у порівнянні з рештою учасників турніру TMS: WALL TO WALL. Я був єдиним коричневим поясом у нашій команді, у той час, як в Ізраїлю та Казахстану були чорні пояси, а у Польщі – три коричневі. Попри це, вирішальну перемогу для України здобув Влад Чепель, який офіційно взагалі вважається білим поясом з джіу-джитсу, хоча бореться як справжній профі. Також больовим прийомом у першій сутичці відзначився Костянтин Шутко, який задав тон нашому виступу. Хочу подякувати всім хлопцям за те, що стали частиною збірної України та гідно проявили себе татамі».

Інші Новини