Новини

20.08.2023

ЮЛІЯ КУРЧЕНКО ЗДОБУВАЄ СРІБЛО ГРАН-ПРІ З ДЗЮДО В ХОРВАТІЇ


У Хорватії завершилися останні цього року змагання серії Гранпрі, які стали гарним поверненням українців до змагань. 


Сьогодні виступали представники важких вагових категорій (до 90 та 100 кг, понад 100 кг у чоловіків; до 78 та понад 78 кг у жінок).Головні результати дня пов'язані з виступом 19-річної Юлії Курченко, яка виступає у вазі до 78 кг. 


Другий номер української команди у стартовій сутичці перемогла латвійку Уну Долгілевічу, а в другому раунді не залишила шансів топсіяній Анні-Марії Вагнер, чим завоювала перепустку до півфіналу. 


👊 На стадії 1/2 Юлія зустрілася з нідерландкою Єлею Ван Гемст. Українка вчергове провела грамотну сутичку, провівши 2 результативні атаки, чим змогла забезпечити нагороду. 


☹️ У фінальному матчі, на жаль, Курченко поступилася бразилійці Кароль Хіменес - суперниця нашої дзюдоїстки змогла виконати 2 прийоми, чим і вирвала перемогу в сутичці. Таким чином, Юлія Курченко стала другою на загребському Гран-прі та принесла Україні четверту нагороду.   

 

🥲 Інші дзюдоїсти, на жаль, не змогли відзначитися гарними результатами: Антон Савицький (до 100 кг) завершив виступ у третьому раунді, Руслана Булавіна (понад 78 кг) та Євген Балєвський (понад 100 кг) - у другому, а Христина Гоман (понад 78 кг) та Артем Бубир (до 90 кг) - у першому. .  

 

Таким чином, після трьох днів Україна посіла п'яте місце у медальному заліку, маючи в активі 1 золото, 1 срібло та 2 бронзи.  

Джерело - @ukrsportbase

Інші Новини