03.11.2023

ЄВРО-2023 З ДЗЮДО: ХАЛМАТОВ ЗДОБУВ СРІБЛО, ЯДОВ - БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР

Україна завоювала перші нагороди на чемпіонаті Європи-2023 з дзюдо, який триває у французькому Монпельє.

Першу медаль збірної України приніс Дільшот Халматов. Спортсмен здобув срібло в категорії до 60 кг. Халматов переміг Торніке Цякадоеа з Нідерландів, азербайджанця Тюрана Байрамова та француза Ромена Пікара. У фіналі континентальної першості українець поступився з рахунком 0:1 Луці Мкхейдзе та став віцечемпіоном Європи.

Варто відзначити, що Дільшот Халматов здобув першу нагороду на рівні чемпіонату Європи.

Другим українським призером у перший змагальний день став Боган Ядов, який виступає в категорії до 66 кг. У бронзовому фіналі українець здолав азербайджанського опонента Яшара Наджафова. Для Ядова це друга нагорода на рівні континентальної першості.