11.08.2023

УКРАЇНСЬКІ ПАРАДЗЮДОЇСТИ - НАЙКРАЩІ НА КОНТИНЕНТІ

У третій день об'єднаного паралімпійського Чемпіонату Європи-2023 до скарбнички української збірної додалась одна нагорода.

Срібло командної першості вибороли українські дзюдоїстки. Команда у складі - Наталія Ніколайчик, Інна Сич і Анастасія Гарник - у фіналі поступилась збірній Туреччини.

Нагадаємо, що в другий змагальний день у Роттердамі українські парадзюдоїсти завоювали 4 медалі прем'єрного мультиспортивного Євро.

Не дуже вдалим видався день для наших представників у бочі. Артем Колінко у конкурентному поєдинку 4:5 поступився німцю Борісу Ніколаю 🇩🇪. На ідентичній стадії змагання завершила й Наталія Коненко, яка 2:8 поступилась португальці Карлі Олівейрі 🇵🇹. Завтра Артем та Наталія стартують в парному розряді (клас BC4).

Таким чином після трьох змагальних днів силами представників дзюдо Україна йде першою в загальному медальному заліку паралімпійського Євро-2023.