Новини

13.01.2022

У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУДЕТЬСЯ ВІДКРИТТЯ ЗМАГАЛЬНОГО СЕЗОНУ ЛІГИ TMS З БРАЗИЛЬСЬКОГО ДЖИУ-ДЖИТСУ

 22-23 січня у Запоріжжі у Палаці спорту «Юність» відбудеться відкритий турнір із бразильського джиу-джитсу – TMS UKRAINIAN CUP ZAPORIZHZHIA.
Реєстрація на турнір TMS UKRAINIAN CUP ZAPORIZHZHIA доступна до 16 січня включно на платформі Smoothcomp. Чемпіонат проходитиме за звичним для багатьох розкладом.


Першого дня виступатимуть спортсмени дитячого та юнацького дивізіону від 4-х до 17 років у категоріях GI та NO-GI. У другий день на глядачів очікують зустрічі між спортсменами дорослого дивізіону, також у категоріях GI та NO-GI. У фіналі вечора відбудуться сутички в абсолютних вагових категоріях, де зустрінуться переможці всіх вагових дивізіонів. За результатами виступів спортсменів буде визначено найкращі команди.


Варто зазначити, що цього року організатори приготували кілька нововведень – відкрилися абсолютні вагові категорії у розділі NO GI (без кімоно) для білих поясів та категорії MASTERS (чоловіки від 30 років). І одна абсолютна вагова у категорії GI (кімоно) для спортсменів дорослого вагового дивізіону. За традицією, призери абсолюту отримають призи від Ліги TMS.


Відкриття турніру відбудеться 22 січня о 10.00. Вхід для глядачів безплатний, за умови дотримання карантинних норм.

 

Поділитися

37

GERA morekids

Інші Новини