17.05.2021

ЛЬВІВСЬКИЙ КЛУБ «ЮНІОН» ВИБОРОВ 14 МЕДАЛЕЙ НА МОЛОДІЖНОМУ ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З КАРАТЕ

У Києві завершився молодіжний чемпіонат України зі спортивного карате. Участь у змаганнях взяли юні каратисти з усіх куточків України у трьох вікових категоріях: 14-15, 16-17 та 18-20 років. Молодіжний чемпіонат України став першим етапом відбору до чемпіонату Європи у Фінляндії (Тампере). Його проведення заплановане на серпень 2021 року.

Спортсмени львівського клубу «Юніон» можуть похвалитися значним здобутком: 14 медалей, серед яких одна золота, три срібні та 10 бронзових медалей. Що цікаво, єдину золоту медаль виборола дебютантка чемпіонату України Анна Ващишин. Ще цікавіше те, що Анна стала найкращою у своїй категорії у свій День народження. Ще один дебютант чемпіонату України Максим Стеців посів третє місце у своїй віковій та ваговій категорії.

Другий етап відбору на чемпіонат Європи відбудеться на початку липня у хорватському Поречі. Там відбудеться Юнацька ліга карате, за підсумками якої тренерський штаб молодіжної збірної України остаточно визначиться зі складом, який поїде до Фінляндії.