31.05.2021

LVIV OPEN CUP-2021: «ЮНІОН» ПІДТВЕРДИВ СТАТУС НАЙСИЛЬНІШОГО КЛУБУ

У Львові завершився престижний турнір з карате LVIV OPEN CUP-2021. Змагання відбулися на велотреку СКА (вул. Клепарівська, 39а) і зібрали учасників з усіх куточків України.

Представники найтитулованішого клубу України «Юніон» підтвердили свій високий статус. Іншими словами, каратисти «Юніона» підтвердили статус фаворита змагань, виборовши в загальному 39 медалей різного гатунку. В активі львів’ян – 13 золотих, 11 срібних та 15 бронзових медалей.

Такий результат дозволив «Юніону» вибороти перше загальнокомандне місце. Другими у загальнокомандному заліку фінішували представники київського клубу «Чемпіон» (9 золотих, 6 срібних та 9 бронзових медалей), а третіми – одеський «Легіон» (7 золотих, 3 срібних та 5 бронзових медалей).