Новини

17.12.2021

ДЖІУ-ДЖИИТСУ: УКРАЇНА ПРОТИ КАЗАХСТАНУ НА МЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ


17 грудня у Menorah Grand Hall відбулася церемонія зважування та жеребкування напередодні турніру з бразильського джіу-джитсу TMS: WALL TO WALL. Формат змагань передбачає протистояння між командами із різних країн, представники яких боротимуться на вибування. Переможцем стане збірна тієї країни, де залишилися непереможені борці.


За правилами Ліги TMS, загальна командна вага має становити не більше 400 кг. У процесі зважування з'ясували, що збірна України — найлегша, вага команди становила 392 кг. А ось збірна Ізраїлю увійшла до категорії із загальною вагою 399,8 кг. Представники Польщі показали на терезах 395,5 кг, а Казахстан - 397,8.


Також у рамках церемонії зважування було проведено жеребкування, яке й визначило, які країни зустрінуться одна з одною у півфіналі. 18 грудня о 19.00 турнір WALL TO WALL відкриє зустріч України з Казахстаном. Потім боротимуться збірна Польщі проти Ізраїлю. Команда, що програла, битиметься за третє місце, після чого на всіх любителів боротьби чекатиме гарячий фінал, який і визначить збірну-переможця TMS: WALL TO WALL.


Дивіться пряму трансляцію на YouTube каналі Ліги TMS о 19:00, а фінали о 21:00 на XSPORT+

Інші Новини