28.10.2023

АНЖЕЛІКА ТЕРЛЮГА ЗДОБУЛА СВОЮ ДЕБЮТНУ МЕДАЛЬ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З КАРАТЕ

Україна виграла третю медаль на чемпіонаті світу-2023 з карате, який відбувся в угорському Будапешті. Окрім Валерія Чоботаря (84 кг) та Андрія Заплітного (75 кг), "бронза" світової першості підкорилась Анжеліці Терлюзі (55 кг).

Українська каратистка мала змагатись за бронзову медаль проти іранки Фатем Саадаті, проте сутичка між ними не відбулась - суперниця Терлюги знялася з бою. Тож українка автоматично стала бронзовою призеркою.

Нагадаємо, що Анжеліка стартувала на ЧС-2023 з трьох перемог поспіль. Півфінал проти болкарки Івет Горанової завершився скандалом - судді скасували перемогу Терлюги з рахунком 14:11, призначивши перегравання через технічну помилку з таблом. У другій спробі перемогла болгарська каратистка.

Анжеліка Терлюга зізналася в коментарі Суспільному, що розглядає можливість завершення спортивної кар'єри. Проте, потребує часу, аби визначитися зі своїм майбутнім у карате.

"Немає слів. Розчарування, біль. Дуже погано минули ці дні [після бою з Горановою]. Досі не розумію усього, що сталося в середу. Повністю незадоволена результатом цих змагань. Мені потрібен час, щоб зрозуміти, чи хочу я залишатися у спорті", — розповіла Терлюга.