Зимові види спорту

07.04.2023

ЖІНОЧА ЗБІРНА УКРАЇНИ З ХОКЕЮ ЗДОБУЛА ТРЕТЮ ПЕРЕМОГУ НА ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ-2023

У четвертому матчі чемпіонату світу-2023 в дивізіоні ІІІА жіноча збірна України зіграла з Болгарією. Українки закинули суперницям 10 шайб і здобули 3 перемогу на турнірі.

Збірна України прогнозовано володіла ініціативою впродовж кожного періоду. Комфортну перевагу "синьо-жовті" забезпечили собі вже в 1-му періоді завдяки дублю Елізабет Аліпової та шайбі Дарини Циміренко. У другому Україна знову закинула 3 шайби й довела рахунок до 6:2.

Третій період став ще більш результативним: українки закинули ще 4 шайби й встановили підсумковий раїунок 10:3.

Таким чином перемога над Болгарією стала найрезультативнішою на турнірі для збірної України. Звитяга дозволила Україні тимчасово очолити власну групу та продовжити боротьбу за перемогу в дивізіоні. Нагадаємо, "синьо-жовті" стартували на ЧС-2023 з перемоги над Румунією (4:0), згодом програли Гонконгу (1:2). Учора ж Україна виграла Естонію (5:0).

У заключному турі збірна України зіграє проти Литви. Ця гра відбудеться у неділю, 9 квітня. Початок зустрічі о 16:30.