Зимові види спорту

19.04.2023

ЗБІРНА УКРАЇНИ З ХОКЕЮ ЗДОБУВАЄ ЯСКРАВУ ВОЛЬОВУ ПЕРЕМОГУ НАД ЛИТВОЮ

Збірна України з кокею провела черговий спаринг. Після Угорщини суперником у контральному матчі стала збірна Литви.

Команда Вадима Шахрайчука відкрила рахунок у першому періоді: шайбу закинув Пилип Пангелов-Юлдашев. У другій частині суперник України вирівняв паритет, а на початку завершального періоду збірна Литви вже була попереду. У драматичній кінцівці "синьо-жовті" закинули за 18 секунд 2 шайби: перемогу вирвали Панченко та Трахт - 3:4.

Востаннє збірна України перемагала Литву 10 років тому. Після матчу за домовленістю сторін команди провели серію булітів, яку також виграли українці.

Литва – Україна – 3:4 (0:1, 2:1, 1:2)

Шайби: 0:1 – Пангелов-Юлдашев (Денискін), 10:21. 0:2 – Коренчук (Денискін, Лялька, – більш.), 23:14. 1:2 – Калейніковас (Грініус), 29:24. 2:2 – Жукаускас, 39:47. 3:2 – Гінтаутас, 42:46. 3:3 – Панченко (Ворона, Бородай), 55:39. 3:4 – Трахт (Пересунько), 55:57

Буліти – 0:2 (Пересунько, Ворона)