Зимові види спорту

15.12.2021

ЮНІОРСЬКА ЗБІРНА УКРАЇНИ. ФРАНЦІЯ-УКРАЇНА (6:7 ОТ)

Французи стали третіми суперниками українців на чемпіонаті світу. Попередньо наша збірна перемогла естонців (7:2) й поступилась японцям (1:3).
Перший період на 6 хвилині відкрила збірна Франції. У своїй зоні помилилась перша ланка нападу українців, що призвело до пропущеної шайби. Після виграного вкидання у зоні збірної Франції Грабовецький зрівняв рахунок (1:1).  Знову вигране українцями вкидання дало свій результат: Гончаренко у більшості вивів команду вперед (1:2). На 11 хвилині Сімчук збільшив відрив у рахунку (1:3). Після третьої пропущеної шайби французи змінили воротаря. Внаслідок помилки французького голкіпера, Царковський робить рахунок 1:4. За 1,5 хвилини до кінця у ворота збірної Франції призначили штрафний кидок. Сімчуку не вдалось його реалізувати. За 30 секунд до завершення періоду українці закинули свою п'яту шайбу (Трахт, 1:5).

Другий період почався вилученням у складі збірної України (Сушков, за грубість), французам вдалось реалізувати більшість (2:5). На 11 хвилині збірна Франції у більшості скоротила своє відставання (3:5). Правильна тактична гра суперників у нашій зоні принесла ще один гол (4:5). Відставання було доведено до мінімуму. Збірна України змінила воротаря. На 12 хвилині у гру вступив Кубрицький. До кінця періоду було декілька гольових моментів в обох команд, однак жодного не було реалізовано.

Третій період почався п'ятим голом французів. Команди зрівняли рахунок -  5:5. Наша збірна заробила дуже важливу для себе більшість, однак не змогла її реалізувати. Після чого у більшості грали суперники й вийшли вперед (6:5). У середині періоду збірна Франції мала багато шансів у грі при перевазі в кількісному складі, але не закинула. Після гри за шайбу під бортом зазнав пошкодження Данило Трахт. За 2,5 хвилини до завершення періоду Сімчук оформив дубль й зрівняв рахунок 6:6 (більшість). На 58 хвилині гри за неспортивну поведінку на 10 хвилин оштрафований Чолач.
Після 12 закинутих шайб команди виходять в овертайм. Гребеник закидає переможну шайбу у ворота збірної Франції.

Вітаємо збірну з напруженої та заслуженою перемогою! Наступну гру наша команда проведе 17 грудня проти збірної Словенії. Бажаємо хлопцям продовжити переможу серію.