Зимові види спорту

10.01.2023

ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА УКРАЇНЦІВ У ЗАКЛЮЧНОМУ МАТЧІ В КАНАДІ

Сьогодні вночі відбувся останній поєдинок студентської збірної України з хокею в рамках турніру «Hockey Can’t Stop Tour», де наші гравці зіграли проти команди університету Манітоби.

Вже на 5 хвилині першого періоду рахунок відкрив Михайло Сімчук (0:1). Другий ігровий відрізок став досить результативним для нашої команди. Під час нього відзначилися вже троє українських хокеїстів. Шайби до свого активу записали Ярослав Панченко (0:2), Гліб Кривошапкін (0:3) та Денис Матусевич (0:4). В останній двадцятихвилинці розписатись у наших воротах вдалося канадцям, проте зовсім скоро Михайло Сімчук повернув нашій команді перевагу у 4 шайби і оформив дубль (1:5).

Отож, матч закінчився переконливою перемогою українців. Вітаємо хлопців і дякуємо за гарну гру. Вболіваємо за український хокей разом!

Автор: Валерія Танцуренко