Новини

30.07.2023

УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТИ - ВІЦЕЧЕМПІОНИ ЄВРОПИ У ДРУГОМУ ДИВІЗІОНІ


Українські хокеїсти - віцечемпіони Європи у другому дивізіоні! 


Сьогодні було зіграно вирішальні матчі європейської першості, яка відбувалася у Дубліні - нагадаємо, що наша команда сьогодні грала за "золото" та забезпечила собі участь в олімпійському кваліфікаційному турнірі. 


У фінальному поєдинку відбулося повторення групового етапу між Україною та Ірландією. Тоді синьо-жовта команда гарно трималася проти суперника зі світової п'ятнадцятки, але все ж поступилася 0:7. 


Цей матч категорично відрізнявся від попередніх, адже Україна володіла перевагою понад половину матчу (на пропущений гол від ірландців відповіли забитими м'ячами В'ячеслав Пазюк та Олександр Бойко). Після трьох періодів Україна була попереду з рахунком 2:1. 


Але, на жаль, в останній чверті команда з Ірландії вмикнулася на повну та продемонструвала свій клас, забивши одразу 4 поспіль м'ячі. Таким чином, наша збірна поступилася з рахунком 2:5, продемонструвавши дуже круту гру. 


Ці срібні нагороди стали першими в історії українського хокею на траві, також вони, найімовірніше, дозволять хлопцям наблизитися до тридцятки найкращих команд світу (до цього ЧЄ наші спортсмени були на 32 позиції у світовій класифікації).

Джерело - @ukrsportbase

Інші Новини