Зимові види спорту

14.01.2023

УКРАЇНКИ ПЕРЕМОГЛИ ГОСПОДАРОК МОЛОДІЖНОГО ЄВРО З ІНДОРХОКЕЮ

У Люцерні (Швейцарія) триває чемпіонат Європи з індорхокею серед дівчат до 21 року.

Збірна України змагається у групі А з австрійками, італійками і господарками змагань.

Після поразки в першому матчі від Австрії 0:3 наші обіграли господарок турніру 5:2. На 9-й хвилині матчу рахунок відкрила Дар'я Шерстюк, за 2 хвилини суперниці зрівняли. На 20-й хвилині наші знову попереду - Вероніка Мовчан. За 3 хвилини знову нічия. А далі забивали тільки українки: Віталіна Власенко (29), Вероніка Коробкіна (30) і знову Віталіна Власенко (34).

Після двох турів лідирує у групі Австрія - 6 очок, у наших дівчат і швейцарок - по 3 очки, у італійок - 0.

З італійками збірна України зустрінеться у заключному турі групового етапу і у разі успіху вийде у півфінал.

Джерело: dancor.sumy.ua