Зимові види спорту

29.04.2022

УКРАЇНЦІ У СТАТУСІ АНДЕРДОГА БУЛИ БЛИЗЬКИМИ ДО ПЕРЕМОГИ

Вчора ввечері, 28 квітня, відбувся другий матч збірної України з хокею в рамках чемпіонату світу в дивізіоні 1В.  Матч з командою-господаркою Польщею значно відрізнявся від вчорашнього: вдалі ігрові комбінації від суперників створювали напружені епізоди для наших захисників та воротаря.

Перший період почався жваво, але без голів. Наша збірна проводила більше часу біля воріт суперника, але перша шайба на рахунку поляків. На 15 хвилині у подвійній більшості рахунок вдалось зрівняти (Фадєєв, 1:1). Вже за три хвилини суперники вийшли вперед, 1:2.

На початку другого періоду українці намагались атакувати, щоб зрівняти рахунок, але поляки були готові до такої активності й самі мали не одну можливість зробити розрив на табло ще більшим. Після жорсткої гри в борт не зміг підвестись Фадєєв, команда допомогла йому залишити лід. На останніх хвилинах двадцятихвилинки удар в ніс отримав Толстушко. Україна у більшості, але реалізувати не вийшло.

На 5 хвилині українці відкрили період: Сімчук зрівняв рахунок (2:2). На 10 хвилині через гру високо піднятою ключкою противника серйозного удару зазнав Лялька, але зміг повернутись до гри. До закінчення періоду суперники атакували ворота один одного, але гольові моменти не реалізували.

Гра перейшла в овертайм. Поляки не скористались нагодою і не реалізували свою більшість. Наступний шанс у збірної України, але знову кількісна перевага не закінчилась взяттям воріт.

Буліти (0:1)

Україна - 0/0/0/1/0

Польща - 1/0/1/0

Станом на третій ігровий день Україна займає третю позицію в таблиці, Польща встала на другу.

Завтра в національної збірної вихідний, тому активно вболіваємо за юніорів у матчі проти Угорщини. Наступна зустріч збірної України пройде у суботу, 30 квітня, проти теперішнього лідера турнірної таблиці - Японії. Трансляція буде доступна на офіційних порталах ФХУ о 17:30.