Зимові види спорту

17.12.2022

УКРАЇНЦІ – СРІБНІ ПРИЗЕРИ МОЛОДІЖНОГО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ 2022 В ДИВІЗІОНІ 1B

17 грудня відбувся заключний поєдинок на цьогорічному чемпіонаті світу U-20 в дивізіоні 1B. На льоду зійшлися збірні України та Японії, де наші суперники одержали перемогу та піднялися у класі.

Гра стартувала досить рівно. Обидві команди одразу почали активно нав‘язувати боротьбу та пресингувати. На 10 хвилині періоду українські хокеїсти відкрили рахунок. З точної передачі Микити Сидоренка відзначився Ілля Дубський (0:1). Проте незабаром японцям вдалося зрівняти цифри на табло (1:1). Загалом перший ігровий відрізок пройшов без дисциплінарних покарань і подальших змін у рахунку.

Друга двадцятихвилинка почалась з вилучення гравця японської команди, проте зовсім скоро гра перейшла у формат 4 проти 4. В такому складі японці закидають дві шайби і роблять рахунок 3:1.  Протягом другого періоду відчувалася ігрова перевага збірної Японії і вона відобразилась на табло, адже на 7 хвилині наша команда пропускає четверту шайбу (4:1). На куражі японці збільшують перевагу в рахунку до 5:1. На останніх хвилинах українці заробили вилучення, але цим шансом суперники вже не скористалися.

Третій період почався з більшості для українців, проте через велику кількість емоцій на льоду, між хокеїстами обох команд відбулася сутичка, в якій хлопці поштовхалися і до штрафного боксу поїхав вже гравець нашої команди. Але незважаючи на це, у форматі 4 на 4 у воротах японців відзначається Микита Сидоренко (5:2). Хокеїстів збірної України активно вилучали і суперники скористались цим шансом та додали ще дві шайби до свого рахунку (7:2). Пізніше, під час обопільного вилучення Микита Сидоренко оформлює дубль (7:3). Після цього було ще кілька ігрових переваг у обох команд, але вони не були реалізовані. За дві хвилини до кінця матчу Микита Сидоренко оформлює хеттрик (7:4).

Гра закінчилась з рахунком 7:4 на користь збірної Японії. Дякуємо хлопцям за гру та вітаємо з другим місцем на чемпіонаті світу!

Автор: Валерія Танцуренко