Зимові види спорту

17.01.2023

УКРАЇНЦІ РОЗГРОМИЛИ ЗБІРНУ ШВЕЦІЇ НА УНІВЕРСІАДІ

Студентська збірна України сьогодні вночі зіграла свій третій поєдинок на Всесвітній зимовій універсіаді проти команди Швеції, де одержала розгромну перемогу.

Вже на перших п‘яти хвилинах матчу наші хокеїсти відзначилися 4 рази у воротах суперника. Шайби закинули Михайло Сімчук, Назар Ружніков, Денис Бородай та Артем Целогородцев. Пізніше і шведам вдалося закинути шайбу, проте перший період українці завершили з перевагою у три шайби (4:1).

Друга двадцятихвилинка почалася у рівній боротьбі, на її екваторі шведи ще раз скоротили різницю в рахунку, але пізніше збірна України оформила три швидкі шайби. Голами відзначилися Гліб Кривошапкін, Артем Грабовецький та Вадим Мазур (7:2).

Третій ігровий відрізок наша команда провела надрезультативно, ні разу не пропустивши і змінивши різницю в рахунку до 10 шайб. На старті заключного періоду дубль оформив Михайло Сімчук. Згодом до нього приєдналися й інші хокеїсти нашої команди, а саме Вадим Мазур та Артем Целогородцев. Також голи до свого активу записали Богдан Ступак та Андрій Григор‘єв (12:2).

Матч закінчився з рахунком 12:2. Вітаємо хлопців з перемогою та бажаємо успіхів у подальших іграх. Вболіваємо за український хокей разом!

Автор: Валерія Танцуренко