Зимові види спорту

09.04.2023

УКРАЇНА ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ В ЗАКЛЮЧНОМУ МАТЧІ НА ЖІНОЧОМУ ЧЕМПІОНАТІ СВІТУ З ХОКЕЮ

Фото - Федерація хокею України

Збірна України з хокею здобуває четверту перемогу в останньому матчі на жіночому Чемпіонаті світу-2023. Звитяга над Литвою дозволила українкам фінішувати другими.

Литва у випадку перемоги над Україною могла гарантувати собі перше місце. Але рахунок у матчі відкрила саме збірна України: у другому періоді щайбу закинула Христина Загрекова. На старті 3 раунду Литва зрівняла рахунок завдяки шайбі Габії Петраускайте. Вже за шість хвилин до фінальної сирени третього періоду "синьо-жовті" знову вийшли вперед. Шайбу закинула Вікторія Ценова. У підсумки перемогу здобула збірна України - 2:1.

Таким чином Україна фінішує другою у дивізіоні ІІІА. Наші хокеїстки здобула 4 перемоги: окрім Литви, українки обіграли Румунію (4:0), Естонію (5:0) та Болгарію (10:3). У 2-му турі "синьо-жовті" поступилися Гонконгу (1:2), який очолив турнірну таблицю.