Зимові види спорту

30.04.2023

УКРАЇНА ПОСТУПИЛАСЬ ЯПОНІЇ У ВИРІШАЛЬНОМУ МАТЧІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ-2023 З ХОКЕЮ

Збірна України з хокею зазнала поразки ві Японії в завершальному матчі чемпіонату світу-2023 в дивізіоні ІВ.

У разі виграшу в основний час "синьо-жовті" б посіли перше місце та підвищилися у класі. Українці не перемагали збірну Японії 11 років, програвши 6 останніх поєдинків.

Перші 2 періоди виявились для України виявились дуже невдалими - у кожному японці закинули по дві шайби, натомість українці не змогли вразити ворота суперника. На першій хвилині 3 періоду Японія встановила нищівний рахунок - 5:0. Вже скоро збірна України таки забила - шайбу закинув Ворона. До кінця третього періоду підопічні Вадима Шахрайчука закинули ще 2 голи, але у підсумку "синьо-жовті" програли з рахунком 3:5 та закінчили ЧС-2023, набравши 10 очок у дивізіоні ІВ. Для нашої національної команди це найкращий результат команди від чемпіонату світу 2016 року.

ЧС-2023 з хокею, дивізіон IB. 6-й тур

Японія – Україна 5:3 (2:0, 2:0, 1:3)

Шайби: 1:0 – Сузукі (Осава), 7:58. 2:0 – Хірано (Сато – більш.), 19:29. 3:0 – Хірано (Сато, Накадзіма – більш.), 9:04. 4:0 – Такагі (Ірікура, Халлідей), 9:25. 5:0 – Оцу, 6:46. 5:1 – Ворона (Трахт, Мережко), 5:12. 5:2 – Фадєєв, 12:45. 5:3 – Коренчук (Ворона, Захарченко), 16:33.