Зимові види спорту

11.02.2023

У ПОЄДИНКУ З ЛИТВОЮ УКРАЇНСЬКІ ХОКЕЇСТКИ ПЕРЕВАГУ НЕ ВТРИМАЛИ

Жіноча збірна України поступилася Литві у своєму другому матчі на хокейному турнірі Baltic Cup-2023. Ще в першому періоді підопічні Євгена Аліпова забезпечили собі перевагу у дві шайби, але під завісу другого періоду наші дівчата пропустили три шайби «в роздягальню». Героїнею ігрового відрізка та всього матчу стала 19-річна литовка Клара Мюллер, яка закинула чотири поспіль шайби. У підсумку Литва здобула вольову перемогу.

Baltic Cup-2023. 2-ий тур

Литва – Україна – 7:4 (1:2, 3:0, 3:2)

Шайби: 0:1 – Телегіна (Елен Аліпова), 1:12. 0:2 – Кириченко (Цимиренко), 10:04. 1:2 – Ясіневічуте (Грінюте), 16:04. 2:2 – Мюллер (менш.), 35:22. 3:2 – Мюллер (Куканова), 38:34. 4:2 – Мюллер, 39:00. 4:3 – Елен Аліпова (Телегіна), 45:40. 5:3 – Мюллер (Ракаускайте), 46:53. 6:3 – Петраускайте (Туціуте, Мюллер, – більш), 48:18. 6:4 – Телегіна (Машкіна), 51:21. 7:4 – Растеніте (Куканова, – більш.), 55:11.

Україна: В.Ткаченко (Харківська, 40:00 – 49:18); Рожок – Кириченко, Майфельд – Машкіна, Криворучко – Лопатіна; Елізабет Аліпова – Добровольська – Роганова, Цимиренко – Елен Аліпова – Телегіна, Ізмайлова – Ценова – Дрофа

Сподіватимемося, тренери нашої збірної розберуть провальний відрізок у цій зустрічі і на квітневому ЧС-2023 наші дівчата візьмуть реванш у Литви в офіційній зустрічі світового форуму.

Як відомо, у першій грі турніру Baltic Cup-2023 українки завдали поразки естонській збірній після серії булітів.

Джерело: fhu.com.ua